ויזת חילופי מבקרים לארה"ב

הוצאת ויזת חילופי מבקרים לארה"ב – פשוט וקל ! Bvisa המומחים שלך בהוצאת ויזה לארצות הברית

גם אתם רוצים להוציא ויזה לארצות הברית?

גם אתם רוצים להוציא ויזה לארה"ב?

למילוי טופס בקשה לויזה אונליין

מה היא ויזת חילופי מבקרים לארה"ב?

ויזת חילופי מבקרים לארה"ב או בשמה הנוסף ויזת J1/2 מיועדת לאנשים אשר מעוניינים להגיע לארצות הברית לצורך לימודים במסגרת חילופי סטודנטים, הכשרה או עבודה במסגרת תכנית רשמית ומאושרת מטעם מוסד לימודים או כל מוסד אחר ללא מטרות רווח.

ויזה זאת היא ויזה מאוד מבוקשת בקרב קהילת הסטודנטים הבינלאומית. כמעט מכל מדינה בעולם ישנם סטודנטים אשר מגיעים לארה"ב במסגרת תכנית חילופי סטודנטים. בישראל קיימים לא מעט סטודנטים או מתמחים אשר בוחרים להרשם לתכנית זאת על מנת לחוות חוויה בלתי נשכחת מאורח החיים הארה"ב וגם להרוויח על הדרך נסיון בתחום שבו הם עוסקים.

בין מבקשי הבקשה לויזת חילופי מבקרים לארצות הברית ניתן למצוא סטודנטים ללימודי רפואה, אנשי סגל אקדמי שקיבלו מימון מטעם האוניברסיטה, מתמחים למינהם, סטודנטים שסיימו תואר ראשון, ומדרכים במחנות קיץ ועוד.

לבני הזוג או לילדיו (בתנאי שהם קטינים ולא נשואים) של מבקש הבקשה לויזת חילופי מבקרים לארצות הברית יש את האפשרות לבקש ויזת J2 אשר מתכוונים לשהות בארצות הברית למשך תקופת שהותו של בן משפחתם. תהליך זה כרוך באותם אישורים של מבקש הבקשה לויזת J1.

מה תצטרכו להביא אתכם ליום הראיון בשגרירות?

  • דרכון בתוקף של לפחות חצי שנה מיום כניסתכם לארצות הברית.
  • אישור הזמנה לראיון בשגרירות.
  • אישור תשלום האגרות DS2019 ו- SEVIS
  • דרכונים ישנים עם ויזות (במידה ויש)
  • תמונה לויזה בגודל 5*5

איזה מסמכים צריך?

תצטרכו להביא אישורים פיננסיים המעידים על היכולת הכלכלית שלכם או של הספונסר שלכם לממן את הנסיעה והשהות בזמן התוכנית בארצות הברית, ואישורי קבלה לתוכנית או למסגרת שאליה התקבלתם.

מבולבלים? לא יודעים מה לעשות? צרו איתנו קשר לייעוץ חינם ללא כל התחייבות. אנחנו נעשה לכם סדר בבלאגן.